Den plný laskavosti jsme si dnes - 13. 11. - užili v naší škole. 11 tříd se zapojilo a jejich nápady nás moc překvapily. Deváťáci si připravili poděkování pro naše nepedagogické zaměstnance, osmáci pozvali všechny zaměstnance na bohatou svačinu, kterou ráno sami připravili, třeťáčci rozdávali srdíčka s poděkováním. Páťáci nabízeli občerstvení, která doma připravili, a navzdory nevlídnému počasí  vyrazili do ulic. Nabízeli sáčky s čajem, které v tomto počasí určitě přijdou k duhu. Žákovský parlament také navštívil zřizovatele, protože máme krásně zrekonstruované třídy a také obědy chutnají o mnoho lépe než v minulých letech. Škola vypadá čím dál lépe. V době, která je  bohužel plná vzájemné nevraživosti, netolerance a zloby, jsou to právě děti, které nám ukazují, o kolik jsou často lepší než my, dospělí. Jsme rádi, že jim můžeme ukazovat cestu. A že si na ní skvěle radí.