Letos v září Centrálku v rámci projektu Edison opět navštívily studentky ze zahraničí. Tentokrát nám své země přijely představit Mariana z Brazíle, Sezim z Kyrgyzstánu, Aayushee z Indie, Eva z Rumunska, Summer z Číny a Tamta z Gruzie. Naši žáci dostali příležitost vyslechnout si anglické prezentace, zhlédnout videa, zatančit si národní tance, zacvičit Taj-či a přiučit se pár brazilských či rumunských slovíček. V pátek proběhla v tělocvičnách „Global Village“, během které bylo možné prohlédnout si tradiční předměty nebo ochutnat národní pokrmy.

Náš dík patří studentské organizaci AISEC, našim učitelkám, které vypomáhaly s organizací akce, a samozřejmě zahraničním studentkám.

Děkujeme také rodinám, které studentkám poskytly ubytování a velmi pěkně se o ně celý týden staraly.  

 

Edison4

Edison3

Edison2

Edison1