Už 14 let udržujeme přátelské vztahy s partnerskou školou v německém Saalfeldu. Naši žáci vždy po dvou letech navštěvují 1. stupeň běžné a Montessori základní školy, která nese jméno Marca Pola. Jejím cílem je radost z objevování a experimentů. V úterý 24. 4. byly ke spolupráci pozvány děti z 5. ročníků (5. B a C). Obdivovali jsme společně moderní budovu s krásným hřištěm, pozemky a výjimečným zázemím. Měli jsme možnost nahlédnout do výuky a zúčastnit se sportovních her. Na závěr jsme se tradičně pokochali krápníkovými jeskyněmi. Návštěvu jsme si užili, nadchla nás přátelská atmosféra a vstřícnost.

Za rok se těšíme na příjezd saalfeldských žáků a učitelů k nám. Paní učitelce Beňadikové a Riplové děkujeme za přípravu dárečků a pomoc při organizaci. 

Saalfeld4

Saalfeld3

Saalfeld2

Saalfeld1