Úspěchy našich žáků v soutěžích

2016/2017

 

Soutěž Náboj - okresní kolo

smallcup silver  Družstvo žáků 

Plavání - okresní kolo

smallcup silver  (2.st.) Družstvo žáků

smallcup silver  (1.st.) Družstvo žáků

Plavání - krajské kolo

smallcup silver  (4.-5. roč.) Družstvo žáků

Minitenis - okresní kolo

smallcup silver  (I. st.) Družstvo žáků 

Přespolní běh - okresní kolo

smallcup silver  (I. st.) Družstvo žáků  

Pohár ZŠ florbal - okresní kolo

smallcup silver  (1.st.) Družstvo žáků

Basketbal - okresní kolo

smallcup silver  (1.st.) Družstvo chlapci

Šplh - okresní kolo

smallcup silver  (2.st.) Družstvo dívky

Matematická olympiáda - okresní kolo

smallcup silver  (5.roč.) Adéla Landlová

smallcup silver  (9.roč.) Jakub Krieger

smallcup silver  (6.roč.) Matyáš Beran

Olympiáda v ČJ - okresní kolo

smallcup silver  (9.roč.) Jakub Krieger

Konverzační soutěž v NJ - okresní kolo

smallcup silver  (8.roč.) Veronika Rousková

smallcup silver  (7.roč.) Dominika Slánská

smallcup silver  (7.roč.) Martin Červenka

Konverzační soutěž v AJ - okresní kolo

smallcup silver  (7.roč.) Pavlína Kleinová

Konverzační soutěž v AJ - krajské kolo

smallcup silver  (8.roč.) Sophie Montaňa

EKO-KOM - výtvarná soutěž

smallcup silver  (1.roč.) Tomáš Mahdalík

smallcup silver  (7.roč.) Vendula Němečková

Chemická olympiáda - okresní kolo

smallcup silver  (9.roč.) Jakub Krieger

Fyzikální olympiáda - okresní kolo

smallcup silver  (8.roč.) Vendula Brožová

smallcup silver  (9.roč.) Jakub Krieger

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

smallcup silver  (7.roč.) Pavlína Kleinová

smallcup silver  (6.roč.) Marek Kříž

smallcup silver  (9.roč.) Samuel Vollner

Zeměpisná olympiáda - krajské kolo

smallcup silver  (7.roč.) Pavlína Kleinová

Volejbal - okresní kolo

smallcup silver  (kat. IV) Družstvo chlapci

Volejbal - krajské kolo

smallcup silver (kat. IV) Družstvo chlapci

Dopravní soutěž - okresní kolo

smallcup silver ( Ikat) Družstvo žáků

smallcup silver ( II kat) Družstvo žáků

Mladý zdravotník - okresní kolo

smallcup silver ( II st) Družstvo žáků

Mcdonalds Cup - krajské kolo

smallcup silver ( 2.-3. roč.) Družstvo žáků

Atletický trojboj - okresní kolo

smallcup silver  (3.-5.) Družstvo dívky

Finanční gramotnost - celostátní kolo

smallcup silver  Družstvo žáků