9.B - školní rok 2018/2019

 

Třídní učitelka : Drahomíra Špicnerová

kabinet Čj 352 324 059

45 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konzultační hodiny: pátek 13.00 - 13.30 hod. Je nutné se předem ohlásit.

Jiný termín a čas lze sjednat kdykoli po předchozí domluvě.

Prosím, omlouvejte nepřítomnost Vašich dětí telefonicky do kabinetu Čj 352 324 059

(možno zanechat i vzkaz) nebo elektronicky na moji e-mailovou adresu.

Zastupující učitel v době mé nepřítomnosti je  Mgr. Jana Brabencová, tel. 352 324 057.                                                                   3.9. šp

Děkuji.                                                                                                                                                                                                       


 AKTUÁLNÍ INFORMACE 

pondělí 22.10. v 7.15 hod se koná třídnická hodina.

Cena za seminář z M  i Čj je 240,- Kč.


Seminář z matematiky 1.skupina : úterý 7.00 - 7.45 hod (p.uč. Remta) začíná 16.10.2018

                                     2. skupina   středa 7.00 - 7.45 hod  ( šp.) -

Čj seminář (kroužek, příprava na PZ) : pátek 7.00 - 7.45 hod (p.uč. Šišková)

Kroužky začínají v říjnu, končí v dubnu.  

M - doučování : čtvrtek 7.00 hod  nebo kdykoliv po domluvě po celý šk.r.


Akce:

7.9. Česko-německé divadlo "Ich jsem já"

17. - 21.9. projekt Edison

26.9. Putovní výstava z F a Ch, 60,- Kč

29.9.  Akce třídy (sobota)

10.10. Přírodovědný klokan

11.10. Exkurze AA Plauen, Vowalon, IFA Ferienpark

16.10. Filmový klub - přihlášení žáci

16.10. Výstava "Sklo je viac"

25.10. Den otevřených dveří

8.11. rodičovská kavárna od 16 hod na Centrálce

18.11.Divadelní předst. Trhák - muzikál, Praha Brodway, 750,- Kč + doprava (cca 1050,-)

19. - 20. 11. 2018 vzdělávací zájezd Krakow spojený s návštěvou bývalého koncentračního

         tábora Oswiecim a největšího solného dolu v Evropě - Wieliczka.

22.11. Svět kolem nás - Kuba, 50,- Kč

     listopad - bleší trh

19.11. - 23.11. - vánoční burza hraček - výběr hraček (kabinet Čj)

26.11. - 30.11    prodej hraček

12.12. Vánoční  Norimberk, 895,- Kč

      vánoční jarmark

červen Orlí hnízdo, SRN

Sběr kaštanů.

Sběr starého papíru.


ŘÍJEN 

týden 15.10. - 19.10.

pondělí 15.10. Nj dvě skupiny, perfektum prav. sloves

                      M - opak. výrazů

úterý 16.10.    7.00 hod začíná seminář z M p.uč. Remty, sraz u skleněných dveří

                      kdo přijde později, musí jít přes družinu (dohled. služba)

                     Cmv - pracovní list - dú: Pyth. věta (cv.4)

                               týdenní dú: PL - celý, operace s čísly

                     Vv - výstava "Sklo je viac" v klášteře Ant. Pad.

středa 17.10. 7.00 hod seminář (šp)

                     výuka do 12.35 hod, podpis ŽK.

čtvrtek 18.10. 7.00 hod doučování M + oprava úterního cvičení

pátek    19.10. 7.00 hod seminář Čj


týden 8.10. - 12.10.

úterý     9.10. 7.00 hod doučování ( za čtvrtek 11.10.) + možnost opravy M

                     Inf = Sp

středa  10.10. 7.00 hod 2. seminář z matematiky

                     10.00 - 11.30 hod Přírodovědný klokan, učebna chemie - vybraní žáci

                     Výuka do 12.35 hod, podpis ŽK.

Informatika - olympiáda končí tento týden, odešli z domova, ve škole vzhedem absenci p.uč. to již nestihnete

čtvrtek 11.10. exkurze Plauen , s sebou OP nebo platný pas, kartička pojištěnce, svačina.

                      Nezapomeň si odhlásit oběd.

                      Žáci, kteří zústávají ve škole - výuka do 12.35 hod, podpis ŽK.

pátek 12.10.   7.00 hod seminář z Čj


týden 1.10. - 5.10.

Někteří žáci nemají koupené PS z Aj a Čj

pondělí 1.10. Pochvala žákům, kteří se zúčastnili páteční akce třídy a všem, kteří na tuto akci přispěli.

úterý    2.10. 7.00 hod M oprava testu!

                     Cmv! Běloun + PL č. 9/2 - dobrovolný týdenní dú - splnilo 24 ž.  ******************

                     Lístečky Plauen!

středa   3.10. 7.00  začíná 1.seminář z M, (skupina šp.)

čtvrtek  4.10. 7.00  doučování

                     Chlapci - výuka do 12.35 hod ( není Tv), podpis ŽK.

pátek    5.10. 7.00 hod začíná 1. seminář z Čj

                     KONTROLA VYPLNĚNÉ ŽK - hlavičky s předměty


ZÁŘÍ

týden 24.9. - 28.9.

pondělí  24.9. 7.30 hod M oprava testu! (2. a 3. mocnina)

                      nezapomeň na týdenní dú z Cmv - PL č. 9/1

úterý     25.9. kdo může donést menší i větší sklenice na zavař.? (ván.trhy)

                     Cmv Pl 9/2 - dobrovolný!!! 

středa   26.9. Pokusy z fyziky a chemie od 12 hod do 13 hod v tělocvičně, doprovod p.uč. Mokrá

                     Pochvala za pomoc při organizaci akce.

čtvrtek 27.9.  M DOUČOVÁNÍ OD 7.00 HOD

pátek   28.9. státní svátek

Pochvala za výpomoc při obalování ang. knih! (skupina č. 1.)


týden 17.9. - 21.9. projekt EDISON

pondělí 17.9. výuka od 8.45 hod ( D = p.uč. Mokrá), podpis ŽK

                    ti, co neměli, navštíví školní klub

                    Nj - projekt Edison (Kyrgistán, Gruzie, Indie, Čína, Brazílie, Rumunsko)

úterý    18.9. nezapomeň! každá hodina Cmv: sbírka Běloun

                    dú : PL - racionální čísla na další Cmv - úterý 

                    Nj, Aj projekt Edison

středa   19.9. 7.00 hod M doučování  - ind.

                    M dú: přemýšlej a dopočítej slovní úlohu PS B12 

čtvrtek  20.9. Jen chlapci výuka do 12.35 hod, podpis ŽK. (není Tv)

pátek    21.9. 7.30hod M - oprava testu

                    Pochvala všem. kteří vypomáhali v projektu EDISON!!!!


týden 10.9. - 14.9.

pondělí 10.9. PS Aj 226,-Kč       Čj 72,- Kč

úterý    11.9. M opak. mocnin, Nj - slovní zásoba, vazba am, um, im

             TŘÍDNÍ SCHŮZKY SE KONAJÍ V ÚTERÝ 11.9.2018 OD 15.30 HOD

středa  12.9. 7.00 hod doučování M, mocniny

                    zájemci - přihlášky na kroužek

                    podepsané info o testování (mám - nemám zájem)

čtvrtek 13.9. M - PS 53,- Kč  x2 ks

pátek 14.9. M - PS racionální čísla ( dobrovolně dú - dopočítat cv. do slovních úloh)


týden  3.9. - 7.9.   

pondělí 3.9. 1 hodina - slavnostní zahájení šk.r. 2018/2019.

                   ŠJ výdej jednoho jídla od 11.00 - 12.00 hod

úterý    4.9.  vyučování do 11.40 hod

                   pouční o bezpečnosti, seznámení se ŠŘ a Klasifikačním řádem

                   rozdávání učebnic, ŽK

                   ŠJ výdej do 13.00 hod

1. DÚ: vyplněná a podepsaná ŽK + obalit učebnice, zkontroluj si je

středa   5.9.  vyučování do 12.20 hod

                   třídnické práce

                   ŠJ výdej do 13.00 hod

2.DÚ: JEN PRO TY, CO NESPLNILI: VYPLNĚNÁ A PODEPSANÁ ŽK + 2 LÍSTEČKY

čtvrtek  6.9.  + pátek  7.9   vyučování dle platného rozvrhu

pátek    7.9.    česko-německé divadlo: Ich jsem já od 11 hod.(učí se M + Z), po skončení odcházíme domů. 

                    Podpis ŽK, bezplatné.

Pomůcky: sešity M: 460 + podložka, 520 nebo 540,podložka, PS 3 z 8.tř.

                        Nj: 524, 544, desky + eurofolie (pokračování z 8.tř.), slovníček (z 8.tř.)

                       Vv: 10 čtvrtek A3, 10 čtvrtek A4, vybavený kufřík

  Pracovní sešity si můžete zakoupit v kuchyňce během přestávek.                     

                         


 


ROZVRH HODIN   platný od   5.9.2018

Po

 ČJ       D         M           NJ  CH       AJ    

Út

 ČJ         NJ  F  CMV  Inf          Tv  VV     

St

 M  D  ČJ  AJ  HV       SP          

Čt

 AJ  ČJ  M  CH  F  TV    

 M  Z  LSV  VOZ  NJ  PŘ    

Volitelné předměty pro celou třídu:  CMV + LSV

Nové: Nj  šp/ Mgr. Simona Bulínová 

           F       Mgr. Daniel Remta  

         Inf      Mgr. Petr Mentlík

         Sp    (volba povolání) Mgr. Jana Krejzová

          Př     Mgr. Jana Brabencová


8.B školní rok 2017 - 2018 

Školní rok jsme ukončili s průměrem 1,38

Vaše úspěchy: 

Matematický klokan - Martin Č. 2.m.

Krajské kolo D olympiáda -  Vítek 4.m. 

Krajské kolo Z olympiáda - Pavlína 4.m.

Krajské kolo v konverzaci Nj - Lucka 7.m.

Krajská výtv. soutěže EKO-KOM "Hrajeme si s odpady"  - Vendulka 1. m.

Okresní fyzikální olympiáda olympiáda - Martin Č. 1.m., Matyáš 4.m.

Okresní výtvarná soutěž Den Země na téma "Na křídlech ptáků": Pavlína 3.m.

Okresní kolo v zeměpisné olympiádě: Pavlína 2.m. 

Okresní kolo v konverzaci v Nj - Lucka 3.m. 

Školní kolo recitační soutěže: Dominika Ž.- postup do okresního kola

Školní kolo dějepisné olympiády: Martin Č., Vítek - postup do okresního kola  

Školní kolo v konverzaci Nj: Pavlína, Lucka 1.m. - postup do okresního

Školní kolo v konverzaci Aj: Pavlína, Dominika, Martin ???

Sportovní soutěže: Káťa S., Dominika S., Vojta, Martin Ž., Šárka, Míša V.

Okresní kolo dopravní soutěže: Kristýna, Matyáš ???

Krajské kolo dopravní soutěže: Matyáš, Dominika, Kristýna 

Plavání  / 7 žáků                                                                                                                  


Pochvala pro žáky za asistenci při školních akcích během celého školního roku: Najdeš se?

- práce ve studentském zastupitelstvu

- práce v žákovském parlamentu

- kulturní program "Poslední zvonění" (moderování, zpěv)

- příprava místností na absolventské práce

- příprava a vedení hodiny Nj v rámci výměnného pobytu

- fotografování třídy

- malování sloganů k 70.výročí založení FK Baník

- Školička pro budoucí prvňáčky

- návštěvy v DOP Dolní Rychnov, spolupráce se seniory

- Čteme společně - spolupráce se žáky 2.tř.             

- výroba vánočního zboží na charitativní vánoční jarmark

- vánoční dílny, tvoření v rámci spací školy

- vánoční  jarmark - výpomoc při organizaci, prodeji a kulturním vystoupení

- strojení vánočních stromků v klášteře

- sběr kaštanů

- příspěvek na vánoční burzu nadace "Dobrý anděl"

- perfektně odvedené třídnické služby, zejména na TK 

- služby v jednotlivých předmětech

- výzdoba školy, rámování obrazů

- "práce všeho druhu"


                                    Akce červen 2018                                                                                                            

4.6. Chemie - Projektový den 

7.6. Zájezd Terezín

11.6. Návštěva DOP Dolní Rychnov

12.6. Akce ŽP : Červený den

21.6. Školympiáda - Sokolov v teniskách

22.6. OČMU 

25.6. Návštěva ZZS Sokolov  - záchranný vůz "Čmelák"

28.6. Vyhodnocení soutěží na šk. dvoře 

29.6. Vysvědčení

  Akce květen 2018

10.5. Školička

11.5. Rámování obrazů pro seniory, návštěva DOP Dolní Rychnov 

17.5. Školička

22.5. Školní výlet Koněpruské jeskyně - TEPfaktor Chotilsko

23.5. - 31.5.  Výměnný pobyt Německo  

28.5.  "Společně německy" - hodina Nj v 6.B vedená Luckou a  Sárou 

          "Čteme společně" - s 1.tř. a žáky z Německa

30.5. Planeta Země 3000 -  Myanmar

31.5. Divadlo "Fenomén Karel Čapek"


Akce duben 2018

6.4. Školní kolo Pythagoriády

9.4. Svět záchranářů KV

10.4. Dopravní soutěž

16.4. Přednáška o EU 

21.4. VV soutěž Den Země - DDM Sokolov

26.4. Školička

Akce březen 2018 

5.3.   Krajské kolo v konverzaci v Nj - Lucka

15.3. Okresní kolo v recitaci - Dominika Ž., DDM Sokolov

20.3. Krajské kolo - dějepisná olympiáda - Vítek, Cheb

21.3. - 26.3. Zájezd Anglie 

23.3.  Krajské kolo - zeměpisná olympiáda -  DDM Sok.

        Akce leden 2018                                                             Akce únor 2018                              

4.1. Školní kolo v konverzaci Nj                                                 7.2. Přednáška "Já a moje Já"

4.1. Školní kolo dějepisné olympiády                                         9.2. Okresní kolo v konverzaci Nj                          8.1. - 12.1. Lyžařský kurz Jáchymov                                                                                  

17.1. Okresní kolo dějepisné olympiády                                   

31.1. Vysvědčení za 1.pololetí                  

Akce - prosinec

1.12.  Výstava vánočních stromků v klášteře Ant.Paduánského 

1.12.   Vánoční focení

1.12.    Vánoční dílny

4.12. - 8.12. vánoční burza 

6.12.   Vánoční dílny

11.12. Koncert žáků - DOP Dolní Rychnov

14.12. Volba povolání:  Zástupci SŠ KV kraje - MDK Sokolov

15.12. KK KV slavnostní vyhlášení výtv. soutěže EKO - KOM

15.12. Spací škola

19.12. Čteme společně

20.12. Vánoční trhy 14 - 16.30 hod na školním dvoře

21.12. Divadlo Cheb, "Králova řeč"

22.12. Vánoční besídka

Akce - listopad

15.11 Vzdělávací program Vietnam - brána do Indočíny

20.11. Kurz prevence závislostí

27.11. Výběr hraček na vánoční burzu. 

Akce - říjen                                                                                            Akce - září                                               

 

18.10. EKO - KOM, výtvarná soutěž              11. 9. - 15.9. Projekt Edison (Čína,Egypt, Irán, Kypr, Gruzie, Rumunsko)                                                       

11.10. Anglicko-české divadlo Peter Black 2                                         22.9. Projekt Voda

9.10. Matematická olympiáda - domácí část

7.10. Logická olympiáda (on-line přihláška)  

 4.10. Putovní výstava - pokusy z fyziky a chemie


 


Důležité informace pro rodiče a návštěvy školy

Při vstupu do budovy kontaktujte dohledovou službu

Na Vaše předem domluvené schůzky v době od 7.30 do 15. 00 hodin Vás bude doprovázet dohledová služba, která sídlí v místnosti proti hlavnímu vchodu v přízemí školy. Dohledová služba Vás bude doprovázet po celou dobu Vaší návštěvy ve škole. V případě, že dohledová služba je zaneprázdněna, nebo se věnuje jiné návštěvě, musíte vyčkat u hlavního vchodu jejího příchodu. Bez dohledové služby není vstup do školy dovolen.

Předem neohlášené návštěvy nebudou do školy vpuštěny.                                   Mgr. Petra Šišková, ŘŠ


Otevření školy pro žáky 2. stupně v 7.40 hod

Vyučovací hodiny :

1. 8.00 -    8.45 hod       2. 8.55 -    9.40 hod          3.10.00 - 10.45 hod        4.10.55 - 11.40 hod       5. 11.50 - 12.35 hod

6. 12.45 - 13.30 hod     7. 13.40 - 14.25 hod        8. 14.35 - 15.20 hod



8.třída školní rok 2017 - 2018

25.6. ZZS Sokolov, záchránný vůz - "Čmelák"

22.6. OČMU

21.6. Školympiáda

14.6.Fotografování třídy

22.5. Školní výlet Koněpruské jeskyně a Tepfaktor Chotilsko

12.1. Lyžařský výcvik Jáchymov

22.12.2017 Vánoční besídka

15.12.2017   Spací škola spojená s vánočním tvořením

 

                    vanocedr4

 

 vanocedr1

8Bfoto3

8Bfoto2

                  8Bfoto1

 

15.12.2017 KV KK slavnostní vyhodnocení soutěže "Hrajeme si s odpady"

                  Vendulka - 1.místo

                                                     fotostromek3 

 1.12.2017 Zdobení vánočních stromečků v klášteře Ant. Paduanského

fotostromek1

 

20.11.2017 Kurz prevence závislostí

 

8A2017D

8A2017C

8A2017B

 

Čteme společně se třídou 1.B

8A2017A

28.9.2017 Projekt Voda

voda2

voda1

 12.9.2017 projekt Edison se studentkou z Iránu

 

8B2017AA 


     

VII.B     školní rok 2016 - 2017

23.6.2017 OČMU

8B2017BB

 25.5.2017 otevření lavičkové sezony

7Blavicky

 leden 2017 Vv kašírování masek

7BDDD

7BCCC

březen 2017 projekt Posaďte se, prosím

7BBBB

leden 2017 Vv kašírování masek

7BAAA

VÁNOCE 2016

vanoceD

vanoceC

vanoceB

vanoceA

12.12.2016 Krajská knihovna Karlovy Vary

                  VENDULKA  1. místo v krajské výtvarné soutěži "Plníme dětské sny"

 malovani2016A

25.11.2016 Černobílý den -  akce ŽP

cernobilyden2016

16.11. - 18.11.2016 Projekt "Sedněte si, prosím" - malování prototypu lavičky

                                 (dobrovolnice Katka H., Lucka s děvčaty z 6.B a 1.C)

laviceBB    

 9. - 10.11.2016  kurz Odyssea (šikana, kyberšikana)

7B2016B

7B2016A

 


7.B školní rok 2016/2017

Sedmý ročník jsme ukončili : 17 vyznamenaných žáků, z toho 8 žáků se samými jedničkami.

 5.6.   MDK divadlo, Rok 1984

8.6. a 9.6. Centrálka má talent

12.6.  setkání s důchodci

20.6.   školní výlet Praha - ND - Vyšehrad - ZOO

22.6.  sportovní den

23.6. OČMU - chemička

12.6. setkání s důchodci na Starém náměstí

11.5. školička

12.5. Cambridegské zkoušky

25.5. Zahájení lavičkové sezóny

Pochvala Maxovi - Forest Gump - za moderování programu

1.4.  sobota - domalovávání a montáž laviček

4.4.   okresní kolo MO

10.4. okresní kolo biologické olympiády

19.4. Centrálka má talent

29.4. sobota montáž laviček

18.4. KK recitační soutěže - Dominika Ž.

10.4.  Okresní kolo biologické olympiády :

                     Pavlína, Matyáš, Dominika S.                            

12.4. Výtvarná soutěž Hmyzí úlet (Den Země)  2.místo v kategorii 7. - 9.tř. Kateřině Hájkové.

4.4. okresní kolo MO - Martin Č.  - 3.m.

3.3.    projekt Posaďte se, prosím - POCHVALA : DOMINIKA S., LUCKA, VIKY, MATYÁŠ

4.3.    projekt Posaďte se, prosím (sobota)

10.3.  projekt Posaďte se, prosím - pochvala Katka H., Martin Č., Matyáš

15.3.  testování žáků 7.r. - Kvalita školy

17.3.  matematická soutěž Klokan

17.3. akce ŽP - Zelený den

18.3.  projekt Posaďte se, prosím (sobota)  pochvala pro Katku H. a maminku za malování lavičky

28.3.  Planeta Země - Brazílie

31.3. představení projektu v Tescu

27.3. návštěva DOP Dolní Rychnov

22.3. krajské kolo olympiády v zeměpise - Pavlína - 2.místo

16.3. okresní kolo recitační soutěže - Dominika Ž.- postup do krajského kola!!!

17.3. Pochvala za přípravu na sobotní malování:  Dominika S., Katka H., Martin Č. a

16.2.    školní kolo Pythagoriády

18.2.    projekt Posaďte se, prosím  - pochvala Katce H.  a Matyášovi !!!!!!!!!!!!

20.2.    okresní kolo ve šplhu a v basketbale

22.2.    školní kolo v recitaci 

27.2.  návštěva DOP Dolní Rychnov

27.1. návštěva DOP Dolní Rychnov

20.2. Katka S. a Vojta- reprezentace školy (šplh, basketbal), 2.m.

21.2. OK Zeměpis - Pavlína 2.m., postup do krajského kola.

22.2.  okresní kolo KAj - Pavlína 2.místo.

         školní kolo v recitaci - Dominika Ž. postup do okresního kola.   

16.2. Školní kolo Pythagoriády (Martin, Michal, Adéla, Vojta,Šárka, Pepa

19.1.   šk. kolo

- KAJ : Martin Č., Dominika S., Pavlína - Pavlína postupuje do okresního kola

- KNJ: Martin, Pavlína, Šárka, Vojta, Dominika, Adéla 

26.1. Okresní kolo v KNJ : 1.m. Dominika Slánská     2.m. Martin Červenka   

6.1. Nj - školní kolo v konverzaci

28.11. - 2.12. DOBRÝ ANDĚL - děti pomáhají dětem. Vánoční burza.

1.12.  výstava vánočních stromků v klášteře Ant. Paduánského

12.12. návštěva DOP Dolní Rychnov

14.12.návštěva ombudsmana PaedDr. Hrzala, beseda se žáky a pedagogy

14.12. Vánoční zpívání na Starém náměstí

21.12.Vánoční trhy 

22.12. Vánoční koncert, besídka

6.12. Vendulka  1.místo v krajské výtvarné soutěži "Plníme dětské sny"6.12.

6.12. Projekt "Posaďte se, prosím (malíři, "montéři")

22.11. přednáška Kyberšikana a kriminalita mládeže 

16.11. Vzdělávací pořad o Peru

7.11. návštěva DOP Dolní Rychnov

9.11. a 10.11. kurz prevence šikany Odyssea   

3.11. výstava Národní geopark Železné hory

28.11. - 2.12.    Vánoční burza            

22.11.   Vánoční focení

30.11. Praha - muzikál Děti ráje

4.10.  přespolní běh Katka S., Dominika S., Vojta

30.9. 10.30 výchovný koncert

19.9. návštěva DOP Dolní Rychnov

23.9. divadelní představení v anglicko - českém zpracování "Černý Petr"

 


6. ročník školní rok 2015/2016

24.6. OČMU

6.BC

6.BB

6.BA

 23.6. - Školympiáda

             Martin Č., Vojta, Dominika S., Katka St., Katka H.

             1.místo (soutěž sokolovských škol)

4.6. - 12.6. projekt Edison

2.6.   školní výlet Plzeň - ZOO, botanická a japonská zahrada, Dinopark

25.5. Cambridgeské zkoušky

25.5.okresní kolo Pythagoriáda - Martin Č., 4.místo

26.5. Planeta Země - " Filipíny - za obry a trpaslíky

27.5. Vendulka  3.místo výtvarné soutěže "Karel IV. očima dětí"  

16.5.  výměnný pobyt Německo, výlet Kv, workshop

17.5. výlet Bečov

18.5. výlet Praha

18.5. atletické závody Pohár rozhlasu: Katka S., Alice, Míša

19.5. Knihovna Sokolov, výstava Karel IV. 

výměnný pobyt SRN 4.5. - 8.5. 2016

2.5. Voz -  přednáška o EU

11.4. návštěva DOP Dolní Rychnov

12.4. OKRESNÍ KOLO MO - MARTIN 4.M.

10.4. výtvarná soutěž "Hravě o Sokolově" 

                    1.m. Lucka Redekerová

                    2.m. Míša Bjalončíková

                   zvláštní ocenění: Katka Stodolová

29.3. Pythagoriáda, školní kolo

         Martin Č.  - 1.místo, postup do okresního kola.

18.3. Matematický klokan

1.3.  Divadlo Tarttuffe     

22.2. návštěva v DPS v Dolním Rychnově

11.1. návštěva DOP v Dolním Rychnově

17.12. Výstava - Muzeum Sokolov

18.12.  Spací škola

22.12.vánoční besídka                                 

4.12. vánoční burza hraček, charitativní akce

22.10. beseda - děvčata : Čas proměn, chlapci: Na startu mužnosti

14.10. MDK "I med má svůj příběh".

5.10.  exkurze Černošín

cernosinF

cernosinE

 

4.9. 2015 osobnostně sociální výchova.

Výsledkem snažení bylo ustanovení našich třídních pravidel.                                         

6B4

6B3

6B2

6B1