8.B - školní rok 2017/2018

Vítejte na stránkách třídy VIII.B

Třídní učitelka : Drahomíra Špicnerová

kabinet Čj telefon352 324 059

45 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konzultační hodiny:                                           Je nutné se předem ohlásit.

Jiný termín a čas lze sjednat kdykoli po předchozí domluvě.

Prosím, omlouvejte nepřítomnost Vašich dětí telefonicky do kabinetu Čj 352 324 059

(možno zanechat i vzkaz) nebo elektronicky na moji e-mailovou adresu.

Zastupující učitel v době mé nepřítomnosti je  Mgr. Jana Brabencová, tel. 352 324 057.                                                                   1.9. šp

Děkuji.                                                                                                                                                                                                       


                                   AKTUÁLNÍ INFORMACE

Milí žáci,

PŘEJI VÁM  KRÁSNÉ PRÁZDNINY. NAČERPEJTE HODNĚ ENERGIE DO POSLEDNÍHO ROKU ŠKOLNÍ DOCHÁZKY. ČEKÁ NÁS MNOHO PRÁCE, KTEROU SE BUDEME SNAŽIT SPOLEČNÝMI SILAMI CO NEJLÉPE ZVLÁDNOUT. BUĎTE NA SEBE OPATRNÍ. TĚŠÍM SE NA VÁS, NA DOSPĚLÁKY. VAŠE TŘ.UČ. 

 

 

Děkuji Vám moc za kytičky a pozornost.

Rodičům děkuji za skvělou spolupráci.


8.B školní rok 2017 - 2018 

Školní rok jsme ukončili s krásným průměrem 1,38, 18 žáků bylo vyznamenaných, z toho 3 žáci se samými jedničkami. Jen tak dál. Blahopřeji.

Vaše úspěchy: 

Matematický klokan - Martin Č. 2.m.

Krajské kolo D olympiáda -  Vítek 4.m. 

Krajské kolo Z olympiáda - Pavlína 4.m.

Krajské kolo v konverzaci Nj - Lucka 7.m.

Krajská výtv. soutěže EKO-KOM "Hrajeme si s odpady"  - Vendulka 1. m.

Okresní fyzikální olympiáda olympiáda - Martin Č. 1.m., Matyáš 4.m.

Okresní výtvarná soutěž Den Země na téma "Na křídlech ptáků": Pavlína 3.m.

Okresní kolo v zeměpisné olympiádě: Pavlína 2.m. 

Okresní kolo v konverzaci v Nj - Lucka 3.m. 

Školní kolo recitační soutěže: Dominika Ž.- postup do okresního kola

Školní kolo dějepisné olympiády: Martin Č., Vítek - postup do okresního kola  

Školní kolo v konverzaci Nj: Pavlína, Lucka 1.m. - postup do okresního

Školní kolo v konverzaci Aj: Pavlína, Dominika, Martin ???

Sportovní soutěže: Káťa S., Dominika S., Vojta, Martin Ž., Šárka, Míša V.

Okresní kolo dopravní soutěže: Kristýna, Matyáš ???

Krajské kolo dopravní soutěže: Matyáš,  

Plavání  / 7 žáků  

                                                                                                                  bude  upřesněno a doplněno


Pochvala pro žáky za asistenci při školních akcích během celého školního roku: Najdeš se?

- práce ve studentském zastupitelstvu

- práce v žákovském parlamentu

- kulturní program "Poslední zvonění" (moderování, zpěv)

- příprava místností na absolventské práce

- příprava a vedení hodiny Nj v rámci výměnného pobytu

- fotografování třídy

- malování sloganů k 70.výročí založení FK Baník

- Školička pro budoucí prvňáčky

- návštěvy v DOP Dolní Rychnov, spolupráce se seniory

- Čteme společně - spolupráce se žáky 2.tř.             

- výroba vánočního zboží na charitativní vánoční jarmark

- vánoční dílny, tvoření v rámci spací školy

- vánoční  jarmark - výpomoc při organizaci, prodeji a kulturním vystoupení

- strojení vánočních stromků v klášteře

- sběr kaštanů

- příspěvek na vánoční burzu nadace "Dobrý anděl"

- perfektně odvedené třídnické služby, zejména na TK 

- služby v jednotlivých předmětech

- výzdoba školy, rámování obrazů

- "práce všeho druhu"


                                    Akce červen 2018                                                                                                            

4.6. Chemie - Projektový den 

7.6. Zájezd Terezín

11.6. Návštěva DOP Dolní Rychnov

12.6. Akce ŽP : Červený den

21.6. Školympiáda - Sokolov v teniskách

22.6. OČMU 

25.6. Návštěva ZZS Sokolov  - záchranný vůz "Čmelák"

28.6. Vyhodnocení soutěží na šk. dvoře 

29.6. Vysvědčení

  Akce květen 2018

10.5. Školička

11.5. Rámování obrazů pro seniory, návštěva DOP Dolní Rychnov 

17.5. Školička

22.5. Školní výlet Koněpruské jeskyně - TEPfaktor Chotilsko

23.5. - 31.5.  Výměnný pobyt Německo  

28.5.  "Společně německy" - hodina Nj v 6.B vedená Luckou a  Sárou 

          "Čteme společně" - s 1.tř. a žáky z Německa

30.5. Planeta Země 3000 -  Myanmar

31.5. Divadlo "Fenomén Karel Čapek"


Akce duben 2018

6.4. Školní kolo Pythagoriády

9.4. Svět záchranářů KV

10.4. Dopravní soutěž

16.4. Přednáška o EU 

21.4. VV soutěž Den Země - DDM Sokolov

26.4. Školička

Akce březen 2018 

5.3.   Krajské kolo v konverzaci v Nj - Lucka

15.3. Okresní kolo v recitaci - Dominika Ž., DDM Sokolov

20.3. Krajské kolo - dějepisná olympiáda - Vítek, Cheb

21.3. - 26.3. Zájezd Anglie 

23.3.  Krajské kolo - zeměpisná olympiáda -  DDM Sok.

        Akce leden 2018                                                             Akce únor 2018                              

4.1. Školní kolo v konverzaci Nj                                                 7.2. Přednáška "Já a moje Já"

4.1. Školní kolo dějepisné olympiády                                         9.2. Okresní kolo v konverzaci Nj                          8.1. - 12.1. Lyžařský kurz Jáchymov                                                                                  

17.1. Okresní kolo dějepisné olympiády                                   

31.1. Vysvědčení za 1.pololetí                  

Akce - prosinec

1.12.  Výstava vánočních stromků v klášteře Ant.Paduánského 

1.12.   Vánoční focení

1.12.    Vánoční dílny

4.12. - 8.12. vánoční burza 

6.12.   Vánoční dílny

11.12. Koncert žáků - DOP Dolní Rychnov

14.12. Volba povolání:  Zástupci SŠ KV kraje - MDK Sokolov

15.12. KK KV slavnostní vyhlášení výtv. soutěže EKO - KOM

15.12. Spací škola

19.12. Čteme společně

20.12. Vánoční trhy 14 - 16.30 hod na školním dvoře

21.12. Divadlo Cheb, "Králova řeč"

22.12. Vánoční besídka

Akce - listopad

15.11 Vzdělávací program Vietnam - brána do Indočíny

20.11. Kurz prevence závislostí

27.11. Výběr hraček na vánoční burzu. 

Akce - říjen                                                                                            Akce - září                                               

 

18.10. EKO - KOM, výtvarná soutěž              11. 9. - 15.9. Projekt Edison (Čína,Egypt, Irán, Kypr, Gruzie, Rumunsko)                                                       

11.10. Anglicko-české divadlo Peter Black 2                                         22.9. Projekt Voda

9.10. Matematická olympiáda - domácí část

7.10. Logická olympiáda (on-line přihláška)  

 4.10. Putovní výstava - pokusy z fyziky a chemie


 


Důležité informace pro rodiče a návštěvy školy

Při vstupu do budovy kontaktujte dohledovou službu

Na Vaše předem domluvené schůzky v době od 7.30 do 15. 00 hodin Vás bude doprovázet dohledová služba, která sídlí v místnosti proti hlavnímu vchodu v přízemí školy. Dohledová služba Vás bude doprovázet po celou dobu Vaší návštěvy ve škole. V případě, že dohledová služba je zaneprázdněna, nebo se věnuje jiné návštěvě, musíte vyčkat u hlavního vchodu jejího příchodu. Bez dohledové služby není vstup do školy dovolen.

Předem neohlášené návštěvy nebudou do školy vpuštěny.                                   Mgr. Jan Kadlec, ŘŠ


Otevření školy pro žáky 2. stupně v 7.40 hod

Vyučovací hodiny :

1. 8.00 -    8.45 hod       2. 8.55 -    9.40 hod          3.10.00 - 10.45 hod        4.10.55 - 11.40 hod       5. 11.50 - 12.35 hod

6. 12.45 - 13.30 hod     7. 13.40 - 14.25 hod        8. 14.35 - 15.20 hod



 ROZVRH HODIN   platný od

Po

               

Út

             

St

             

Čt

               

               

 8.třída školní rok 2017 - 2018

25.6. ZZS Sokolov, záchránný vůz - "Čmelák"

22.6. OČMU

21.6. Školympiáda

14.6.Fotografování třídy

22.5. Školní výlet Koněpruské jeskyně a Tepfaktor Chotilsko

12.1. Lyžařský výcvik Jáchymov

22.12.2017 Vánoční besídka

15.12.2017   Spací škola spojená s vánočním tvořením

 

                    vanocedr4

 

 vanocedr1

8Bfoto3

8Bfoto2

                  8Bfoto1

 

15.12.2017 KV KK slavnostní vyhodnocení soutěže "Hrajeme si s odpady"

                  Vendulka - 1.místo

                                                     fotostromek3 

 1.12.2017 Zdobení vánočních stromečků v klášteře Ant. Paduanského

fotostromek1

 

20.11.2017 Kurz prevence závislostí

 

8A2017D

8A2017C

8A2017B

 

Čteme společně se třídou 1.B

8A2017A

28.9.2017 Projekt Voda

voda2

voda1

 12.9.2017 projekt Edison se studentkou z Iránu

 

8B2017AA 


     

VII.B     školní rok 2016 - 2017

23.6.2017 OČMU

8B2017BB

 25.5.2017 otevření lavičkové sezony

7Blavicky

 leden 2017 Vv kašírování masek

7BDDD

7BCCC

březen 2017 projekt Posaďte se, prosím

7BBBB

leden 2017 Vv kašírování masek

7BAAA

VÁNOCE 2016

vanoceD

vanoceC

vanoceB

vanoceA

12.12.2016 Krajská knihovna Karlovy Vary

                  VENDULKA  1. místo v krajské výtvarné soutěži "Plníme dětské sny"

 malovani2016A

25.11.2016 Černobílý den -  akce ŽP

cernobilyden2016

16.11. - 18.11.2016 Projekt "Sedněte si, prosím" - malování prototypu lavičky

                                 (dobrovolnice Katka H., Lucka s děvčaty z 6.B a 1.C)

laviceBB    

 9. - 10.11.2016  kurz Odyssea (šikana, kyberšikana)

7B2016B

7B2016A

 


7.B školní rok 2016/2017

Sedmý ročník jsme ukončili : 17 vyznamenaných žáků, z toho 8 žáků se samými jedničkami.

 5.6.   MDK divadlo, Rok 1984

8.6. a 9.6. Centrálka má talent

12.6.  setkání s důchodci

20.6.   školní výlet Praha - ND - Vyšehrad - ZOO

22.6.  sportovní den

23.6. OČMU - chemička

12.6. setkání s důchodci na Starém náměstí

11.5. školička

12.5. Cambridegské zkoušky

25.5. Zahájení lavičkové sezóny

Pochvala Maxovi - Forest Gump - za moderování programu

1.4.  sobota - domalovávání a montáž laviček

4.4.   okresní kolo MO

10.4. okresní kolo biologické olympiády

19.4. Centrálka má talent

29.4. sobota montáž laviček

18.4. KK recitační soutěže - Dominika Ž.

10.4.  Okresní kolo biologické olympiády :

                     Pavlína, Matyáš, Dominika S.                            

12.4. Výtvarná soutěž Hmyzí úlet (Den Země)  2.místo v kategorii 7. - 9.tř. Kateřině Hájkové.

4.4. okresní kolo MO - Martin Č.  - 3.m.

3.3.    projekt Posaďte se, prosím - POCHVALA : DOMINIKA S., LUCKA, VIKY, MATYÁŠ

4.3.    projekt Posaďte se, prosím (sobota)

10.3.  projekt Posaďte se, prosím - pochvala Katka H., Martin Č., Matyáš

15.3.  testování žáků 7.r. - Kvalita školy

17.3.  matematická soutěž Klokan

17.3. akce ŽP - Zelený den

18.3.  projekt Posaďte se, prosím (sobota)  pochvala pro Katku H. a maminku za malování lavičky

28.3.  Planeta Země - Brazílie

31.3. představení projektu v Tescu

27.3. návštěva DOP Dolní Rychnov

22.3. krajské kolo olympiády v zeměpise - Pavlína - 2.místo

16.3. okresní kolo recitační soutěže - Dominika Ž.- postup do krajského kola!!!

17.3. Pochvala za přípravu na sobotní malování:  Dominika S., Katka H., Martin Č. a

16.2.    školní kolo Pythagoriády

18.2.    projekt Posaďte se, prosím  - pochvala Katce H.  a Matyášovi !!!!!!!!!!!!

20.2.    okresní kolo ve šplhu a v basketbale

22.2.    školní kolo v recitaci 

27.2.  návštěva DOP Dolní Rychnov

27.1. návštěva DOP Dolní Rychnov

20.2. Katka S. a Vojta- reprezentace školy (šplh, basketbal), 2.m.

21.2. OK Zeměpis - Pavlína 2.m., postup do krajského kola.

22.2.  okresní kolo KAj - Pavlína 2.místo.

         školní kolo v recitaci - Dominika Ž. postup do okresního kola.   

16.2. Školní kolo Pythagoriády (Martin, Michal, Adéla, Vojta,Šárka, Pepa

19.1.   šk. kolo

- KAJ : Martin Č., Dominika S., Pavlína - Pavlína postupuje do okresního kola

- KNJ: Martin, Pavlína, Šárka, Vojta, Dominika, Adéla 

26.1. Okresní kolo v KNJ : 1.m. Dominika Slánská     2.m. Martin Červenka   

6.1. Nj - školní kolo v konverzaci

28.11. - 2.12. DOBRÝ ANDĚL - děti pomáhají dětem. Vánoční burza.

1.12.  výstava vánočních stromků v klášteře Ant. Paduánského

12.12. návštěva DOP Dolní Rychnov

14.12.návštěva ombudsmana PaedDr. Hrzala, beseda se žáky a pedagogy

14.12. Vánoční zpívání na Starém náměstí

21.12.Vánoční trhy 

22.12. Vánoční koncert, besídka

6.12. Vendulka  1.místo v krajské výtvarné soutěži "Plníme dětské sny"6.12.

6.12. Projekt "Posaďte se, prosím (malíři, "montéři")

22.11. přednáška Kyberšikana a kriminalita mládeže 

16.11. Vzdělávací pořad o Peru

7.11. návštěva DOP Dolní Rychnov

9.11. a 10.11. kurz prevence šikany Odyssea   

3.11. výstava Národní geopark Železné hory

28.11. - 2.12.    Vánoční burza            

22.11.   Vánoční focení

30.11. Praha - muzikál Děti ráje

4.10.  přespolní běh Katka S., Dominika S., Vojta

30.9. 10.30 výchovný koncert

19.9. návštěva DOP Dolní Rychnov

23.9. divadelní představení v anglicko - českém zpracování "Černý Petr"

 


6. ročník školní rok 2015/2016

24.6. OČMU

6.BC

6.BB

6.BA

 23.6. - Školympiáda

             Martin Č., Vojta, Dominika S., Katka St., Katka H.

             1.místo (soutěž sokolovských škol)

4.6. - 12.6. projekt Edison

2.6.   školní výlet Plzeň - ZOO, botanická a japonská zahrada, Dinopark

25.5. Cambridgeské zkoušky

25.5.okresní kolo Pythagoriáda - Martin Č., 4.místo

26.5. Planeta Země - " Filipíny - za obry a trpaslíky

27.5. Vendulka  3.místo výtvarné soutěže "Karel IV. očima dětí"  

16.5.  výměnný pobyt Německo, výlet Kv, workshop

17.5. výlet Bečov

18.5. výlet Praha

18.5. atletické závody Pohár rozhlasu: Katka S., Alice, Míša

19.5. Knihovna Sokolov, výstava Karel IV. 

výměnný pobyt SRN 4.5. - 8.5. 2016

2.5. Voz -  přednáška o EU

11.4. návštěva DOP Dolní Rychnov

12.4. OKRESNÍ KOLO MO - MARTIN 4.M.

10.4. výtvarná soutěž "Hravě o Sokolově" 

                    1.m. Lucka Redekerová

                    2.m. Míša Bjalončíková

                   zvláštní ocenění: Katka Stodolová

29.3. Pythagoriáda, školní kolo

         Martin Č.  - 1.místo, postup do okresního kola.

18.3. Matematický klokan

1.3.  Divadlo Tarttuffe     

22.2. návštěva v DPS v Dolním Rychnově

11.1. návštěva DOP v Dolním Rychnově

17.12. Výstava - Muzeum Sokolov

18.12.  Spací škola

22.12.vánoční besídka                                 

4.12. vánoční burza hraček, charitativní akce

22.10. beseda - děvčata : Čas proměn, chlapci: Na startu mužnosti

14.10. MDK "I med má svůj příběh".

5.10.  exkurze Černošín

cernosinF

cernosinE

 

4.9. 2015 osobnostně sociální výchova.

Výsledkem snažení bylo ustanovení našich třídních pravidel.                                         

6B4

6B3

6B2

6B1