7.B - školní rok 2019/2020

Vítejte na stránkách třídy 7.B.

TU: 45 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím o omlouvání absence žáků do kabinetu Čj nebo na můj školní e-mail.

kabinet Čj 352 324 059 

Konzultační hodiny: pondělí 13.30 - 14.00 hod

Na konzultační hodinu se, prosím, ohlašte předem. Po vzájemné domluvě se lze domluvit i na jiném termínu.

Zastupující učitel v době mé nepřítomnosti je Mgr. Lenka Pisárová


 AKTUÁLNÍ INFORMACE  

Příměstské tábory :  viz web. str. školy

čtvrtek 30.1.  5.hod - rozdávání výpisu vysvědčení za 1.pol., desky

pátek     31.1. pololetní prázdniny


ŠvP neděle 3.5. - pátek 8.5.2020 Libá u Františkových Lázní, cca 3 500,- 


týden 27.1. - 31.1.

čtvrtek 30.1.  výuka od 8.45 hod do 12.35 hod, podpis ŽK.


týden 20.1. - 24.1.

pondělí 20.1. výuka do 12.35 hod (není TV)

                       M - nové učivo poměr, uč. od str. 177, PS od s. 149

                       školní kolo v KAj - přihlášení žáci

pátek    24.1. výuka do 12.35 hod, podpis ŽK. (není Tv)



týden 13.1. - 17.1.

středa 15.1. D = M

                    M pololetní písemná práce (konstrukce troj., poč. výkony - celá čísla, rac. čísla)

čtvrtek 16.1. výuka od 8.45 hod, podpis ŽK. (není F)

pátek   17.1. uzavírání známek za 1.pol.


týden 6.1. - 10.1.2020

středa 8.1. školní kolo v KNJ - Terezka, Melinda - oběma děvčatům děkuji za účast a vzornou přípravu.

                 Terezce gratulujeme k vítězství a k postupu do okresního kola.

čtvrtek 9.1. Finanční gramotnost - přihlášení žáci  

pátek 10.1. školní kolo - přírod. olympiáda                


AKCE: ZÁŘÍ 2019 - leden 2020 

10.9. Třídní schůzky

12.9. Výukový program: Dravci Zayferus

23.9. - 27.9. projekt Edison

27.9. Beseda: světová náboženství

do 30.9. přiháška on-line : logická olympiáda M  - registrace do 30. 9. na  www.logickaolympiada.cz (2 ž.)

1.10. TŘÍDNICKÁ HODINA

1.10. Přespolní běh

9.10. schůzka ŽP Pavel, Anička

24.10. Den otevřených dveří

31.10. Beseda Čas proměn

5. a 6.11. Kurz Odyssea - Prevence šikany 

12.11. schůzka SRPDŠ v 15.30 hod, p. Třísková - ZMĚNA: přesunuta na 19.11.

15.11. Návštěva knihovny 

20.11. Výukový program Irán

21.11. Třídní schůzky 

29.11. Vánoční stromečky v klášteře

11.12. Návštěva DOPu v Dolním Rychnově

18.12. Vánoce kolem světa

19.12. Spaní ve škole

20.12. Vánoční besídka

Vánoční prázdniny 23.12. - 5.1.2020

8.1. školní kolo v KNj

9.1. Finanční gramotnost

10.1. školní kolo biologické olympiády

20.1. školní kolo v KAj

31.1. pololetní prázdniny


týden 16.12. - 20.12.

úterý 17.12. Hv = Vv

středa 18.12. Vánoce kolem světa 14 - 16.30 hod, přihlášení žáci

čtvrtek 19.12. výuka od 8.45 hod - 12.35 hod, podpis ŽK.

                        Spací škola od 18.00 hod.

pátek 20.12. vánoční besídka do 11,20 hod, podpis ŽK.

Poděkování

Chtěla bych velmi poděkovat všem žákům, kteří ochotně pomáhali při tvorbě i realizaci školní akce Vánoce kolem světa.  Děkuji moc!!!!

Mé poděkování patří i všem rodičům, maminkám, které nám na tuto akci napekly vánoční dobroty nebo nám jakýmkoliv způsobem pomohly. Děkuji. šp.


týden 9.12. - 13.12.

úterý 10.12. v 7.00 hod sraz vánočního týmu

                    M dú: PS2 sč. -  celá čísla 

středa 11.12. M doučování od 7.00 hod

pátek 13.12. M doučování od 7.00 hod

                    Blahopřejeme Pavlíkovi  ke krásnému 2.m. ve výtvarné soutěži Plníme dětské sny.


týden 2.12. - 6.12.

pondělí 2.12. procvičuj zlomky, nezapomeň obrázek a foto na vv

                    po vyučování  - vánoč.příprava Vánoc - zvolený tým

čtvrtek 5.12. doučování od 7.00 hod - dobrovolníci

                     M Celá čísla, porovnávání.

pátek  6.12. 7.00 hod M doučování

                   od 13.45 hod projet Vánoce ve světě


týden 25.11. - 29.11.

pondělí  25.11. M - PS2 - dú- procvičuj násobení a dělení zlomků

úterý 26.11. v 7.00 hod schůzka vánočního týmu

středa 27.11. M příprava na PP

                     Jeník, Petr, Lukáš a Míša - reprezentace školy ve florbale

čtvrtek 28.11. M - PP - RÁNO OD 7.00 HOD MOŽNOST DOUČOVÁNÍ 

pátek   29.11. Vv - příprava Vánoc kolem světa  + po vyučování přihlášení žáci  

                       M procvičuj a doplňuj si cv. v PS 1              


týden 18.11. - 22.11.

středa 20.11. výukový program Írán, 60,- Kč, kino Alfa od 10 hod (2.,3. a 4. hod), výuka pokračuje

pátek   22.11. výuka od 8.45 hod, podpis ŽK.

22.11. schůzka "vánočního" týmu po vyučování 


týden 11.11. - 15.11.

pondělí 11.11. návštěva DOP v Dolním Rychnově 3. a 4. hod.

úterý    12.11. 7.00 hod doučování M

středa   13.11. M dú PS 63/5

čtvrtek 14.11. 7.00 hod doučování M 

pátek    15.11. 7.00 hod doučování M

                       1. a 2. hod návštěva knihovny


týden 4.11. - 8.11.

5. a 6.11. (út. a stř.) Prevence šikany (10.00 - 13.30 hod, 3. - 6. hod.)

8.11. v 7. 00 hod - M oprava SP


týden 28.10. - 1.11.

pondělí 28.10. státní svátek

úterý    29.10. podzimní prázdniny

středa   30.10. podzimní prázdniny

čtvrtek 31.10. 2. hod - beseda Čas proměn (bude upřesněno) - 2.vyuč. hodina.

pátek 1.11. výuka od 8.45 hod a končí ve 12.35 hod, podpis ŽK. (není Z, Lsv = Vv)


 týden 21.10. - 25.10.

středa   23.10. M dú: PS 35/8 a - e)

                      procvičuj S a V krychle a kvádru, převody jednotek

čtvrtek 24.10. od 8.00 hod Den otevřených dveří


týden 14.10. - 18.10.

Blahopřejeme: 2. a 3.m. v rep.biatlonu ml. ž., Honzík H.

                         1.m. v krajském kole přespolního běhu Jeník Ž.

čtvrtek 17.10. 7.00 hod M doučování

pátek   18.10.  7.00 hod M doučování

                       výuka od 8.45 hod, podpis ŽK (není Z)


 týden 7.10. - 11.10.

úterý    8.10. Hv = Vv

                     M dú: PS 25/6

středa   9.10.   7.10 hod oprava SP (dělitelnost)

                       14.00 hod schůzka ŽP

pátek    11.10. M doučování v 7.00 hod (+ oprava SP)

                        výuka do 12.35 hod, podpis ŽK


týden 30.9. - 4.10.

pondělí 30.9. M procvičuj pís. děl. des. číslem

úterý 1.10. 7.00 hod třídnická hodina 

                   M nejmenší spol. násobek, nejv.spol. dělitel, prvočísla 

reprezentace školy:  Jeník Ž., Alex a Míša - přespolní běh

středa 2.10. M rýsovací potřeby

čtvrtek 3.10. na Vv - obrázek nebo foto K. Gotta ( z novin..)

pátek  4.10. 7.00 hod M doučování - dělitelnost - n, D

                    M geometrie - rýsovací potřeby (opak. úhlů)


týden 23.9. - 27.9.

projekt Edison

pondělí 23.9. výuka od 8.45 hod

                    M - dělitelnost, znaky, prvočísla, nejmenší spol.násobek, nejv. spol. děl.

pátek 27.9.  M doučování od 7.00 hod

                   M SP - pís.děl. des.č.

                   Vv = D světová náboženství, beseda (5.hod)


týden 16.9. - 20.9. 

pondělí 16.9. 7.15 hod M oprava testu (přihlášení)

úterý    17.9. reprezentace školy v atl. čtyřboji: Jeník, Honzík, Alex, Anička

                      M procvičuj pís. děl. des. číslem

středa  18.9. Cmv p.uč. Krejzová

čtvrtek 19.9. M p.uč. Kučerová

pátek   20.9. M p.uč. Zímová

                    výuka do 11.40 hod, (není Vv)

pondělí 23.9. od 8.45 hod (není M), podpis v ŽK

 


týden 9.9. - 13.9.

pondělí 9.9. - výuka podle rozvrhu

                      zahájen prodej svačin bez objednávek   

úterý 10.9.      třídní schůzky od 15.30 ho

středa 11.9.     M- dú: PS 4/11

                      dětem rozdán 1.díl PS z M, další dva díly byly uschovány ve třídě

čtvrtek 12.9.  projekt Dravci, od 9.oo hod, výuka pokračuje 4. hodinu = němčinou!!!!!

pátek   13.9. 7.00 - 7.45 hod M dobrovolné doučování

                      M - procvičuj si pís.dělení des.č.


týden 2.9. - 6.9.

pondělí 2.9. zahájení šk. roku 2019/2020, 1 hod, bez přezůvek

                    ŠJ výdej jednoho jídla od 10.30 hod do 12.00 hod

úterý 3.9.     výuka do 11.40 hod (přezůvky, batoh, penál, svačina, poučení o bezp., učebnice, ŽK, org. zál.)

                     ŠJ výdej obědů od 11.00 do 12.15 hod

středa 4.9.    výuka do 12.20 hod (poučení o bezpeč., Školní řád, Klasifik. řád, pomůcky, učebnice..)

                     ŠJ do 13.30 hod

čtvrtek 5.9.  a pátek 6.9. dle rozvrhu 5 hodin = do 12.35 hod. ŠJ do 14.00 hod.

 Rozvrh hodin platný od 5.9.2019

  1. 2. 3. 4. 5. 6.
po

M

NJ ČJ AJ D TV
út ČJ M HV Z AJ
stř D F ČJ CMV VOZ NJ
čtv F ČJ M NJ AJ
Z LSV M TV VV  VV

Žáci mohou navštěvovat Školní klub od 6.00 hod do 8.00 hod a po skončení vyučování do 16 hod. 

Třídní schůzky:

10. 9. (úterý)  úvodní  třídní schůzky od 15:30 hod

21. 11. (čtvrtek) od 16.30 hod

23. 4. (čtvrtek)   od 16.30 hod

Inforsova 1mace pro rodiče a návštěvy školy:

Při vstupu kontaktujte dohledovou službu. Na Vaše předem domluvené schůzky v době od 7. 30 do 15. 00 hodin Vás bude doprovázet dohledová služba, která sídlí v místnosti proti hlavnímu vchodu v přízemí školy. Dohledová služba Vás bude doprovázet po celou dobu Vaší návštěvy ve škole. V případě, že dohledová služba je zaneprázdněna, nebo se věnuje jiné návštěvě, musíte vyčkat u hlavního vchodu jejího příchodu. Bez dohledové služby není vstup do školy dovolen. Předem neohlášené návštěvy nebudou do školy vpuštěny.