Centrálka
Jsme škola s rozšířenou výukou jazyků.
125. výročí školy
V září 2019 jsme oslavili 125. výročí školy.
Odborné učebny
Nabízíme výuku v kvalitně vybavených učebnách.
Rodičovská kavárna
Pořádáme pro rodiče a veřejnost rodičovské kavárny
Školní parlament
Školní parlament pořádá akce pro žáky naší školy. V roce 2018 jsme oslavili 100 let vzniku republiky.
Absolventské práce
Žáci mají možnost v 9. ročníku vytvořit a obhájit svoji absolventskou práci.
Lyžařské výcviky a školy v přírodě
Pravidelně vyrážíme na lyžařské výcviky a školy v přírodě.
Projekt - Čteme společně
Žáci II. stupně mají ve třídách knihovny.
Školní projekty
Jsme zapojeni do mnoha školních projektů.
Výlety do zahraničí
V rámci výuky jazyků pořádáme výlety do zahraničí.
Nenuda
Nabízíme žákům velký výběr zájmových kroužků. Pravidelně také kroužek 3d tisku.
Školička
Budoucí prvňáčky připravíme na vstup do školy.
Soutěže
Pravidelně získáváme dobré umístění ve vědomostních a sportovních soutěžích.
Školní klub
Ve škole funguje školní klub, kde mají žáci možnost trávit volný čas.
Zahájení nového školního roku.
Vítáme prvňáčky a ostatní žáky naší školy.
Jarní jarmark radosti.
Pro dobročinné účely jsme uspořádali v dubnu jarmark.

Druhé malování laviček se opět vydařilo

Zveřejněno: úterý 7. březen 2017 11:00 Napsal Mgr. Petra Šišková

Již podruhé se v sobotu sešli nadšenci u projektu Posaďte se, prosím. Někteří domalovávali lavičky z minula, většina začínala. Výsledkem je dvacet nádherných kousků, které budou zdobit naše město. Děkujeme opět všem žákům, rodičům, učitelům, vychovatelům a přátelům školy - za dobrou náladu, kterou si přinesli, za výbornou atmosféru, kterou vytvořili a za krásné lavičky, které s nadšením tvořili. Děkujeme manželům Holubovým za obstarání pitného režimu a v neposlední řadě nesmím zapomenout na sponzory našeho projektu, díky kterým tady ve škole můžeme každých čtrnáct dnů „umělecky řádit“ – Městský úřad Sokolov (naše šílenství podporují pan starosta Picka, paní místostarostka Oulehlová a vedoucí odboru školství paní Bardonová), firma Wieland a firma Kecip.

Na naše umělecká díla se můžete podívat ve fotogalerii. Zároveň zveme další nadšence na malování 1. 4. 2017 (to není apríl). Zájemci prosím hlaste se na mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 352 324 053, abychom pro vás mohli vše připravit. 

 

FOTOGALERIE - FACEBOOK