Pyžamová párty ve školní družině

Zveřejněno: pondělí 21. březen 2016 7:08 Napsal Jarmila Šrámková

V pátek 18.března se v naší školní družině uskutečnila pyžamová párty. Program byl bohatý. Na začátku si děti vyrobily strašidýlka z ponožek. Všem se moc povedla, děti z nich měly velkou radost. Po vyrábění jsme se přesunuli na taneční parket, kde jsme první tanec věnovali našim kamarádům plyšákům, kteří byli naším doprovodem. Po pár tancích na zahřátí ukázaly děti svou soutěživost v Židličkované, samozřejmě za řádnou odměnu. Po hře jsme se dále věnovali tanci a zábavě. Taková správná diskotéka dá pořádně zabrat, tudíž se děti musely před konečným bojovým úkolem řádně občerstvit a posilnit a to samými chutnými dobrotami kam až oko dohlédlo. Samozřejmě nesměl chybět bojový úkol pro odvážné jedince. Někdo nám totiž unesl kamarády plyšáky a na dětech bylo své plyšáky zase najít, a to v tajuplných prostorách školy za pomocí baterek.

Všechny děti však byly odvážné a šikovné a hrdě se pro své plyšáky vydaly po vyznačené cestě do neznáma. Zábavný a příjemný večer jsme zakončili radostí z nalezených plyšáků a společným rozloučením se v kamarádském kruhu. Akce se dle našeho názoru velmi zdařila, děti odcházely s úsměvem na tváři J.

druzinaAA