Centrálka
Jsme škola s rozšířenou výukou jazyků.
125. výročí školy
V září 2019 jsme oslavili 125. výročí školy.
Odborné učebny
Nabízíme výuku v kvalitně vybavených učebnách.
Rodičovská kavárna
Pořádáme pro rodiče a veřejnost rodičovské kavárny
Školní parlament
Školní parlament pořádá akce pro žáky naší školy. V roce 2018 jsme oslavili 100 let vzniku republiky.
Absolventské práce
Žáci mají možnost v 9. ročníku vytvořit a obhájit svoji absolventskou práci.
Lyžařské výcviky a školy v přírodě
Pravidelně vyrážíme na lyžařské výcviky a školy v přírodě.
Projekt - Čteme společně
Žáci II. stupně mají ve třídách knihovny.
Školní projekty
Jsme zapojeni do mnoha školních projektů.
Výlety do zahraničí
V rámci výuky jazyků pořádáme výlety do zahraničí.
Nenuda
Nabízíme žákům velký výběr zájmových kroužků. Pravidelně také kroužek 3d tisku.
Školička
Budoucí prvňáčky připravíme na vstup do školy.
Soutěže
Pravidelně získáváme dobré umístění ve vědomostních a sportovních soutěžích.
Školní klub
Ve škole funguje školní klub, kde mají žáci možnost trávit volný čas.
Zahájení nového školního roku.
Vítáme prvňáčky a ostatní žáky naší školy.
Jarní jarmark radosti.
Pro dobročinné účely jsme uspořádali v dubnu jarmark.

Pyžamová párty ve školní družině

Zveřejněno: pondělí 21. březen 2016 7:08 Napsal Jarmila Šrámková

 V pátek 18.března se v naší školní družině uskutečnila pyžamová párty. Program byl bohatý. Na začátku si děti vyrobily strašidýlka z ponožek. Všem se moc povedla, děti z nich měly velkou radost. Po vyrábění jsme se přesunuli na taneční parket, kde jsme první tanec věnovali našim kamarádům plyšákům, kteří byli naším doprovodem. Po pár tancích na zahřátí ukázaly děti svou soutěživost v Židličkované, samozřejmě za řádnou odměnu. Po hře jsme se dále věnovali tanci a zábavě. Taková správná diskotéka dá pořádně zabrat, tudíž se děti musely před konečným bojovým úkolem řádně občerstvit a posilnit a to samými chutnými dobrotami kam až oko dohlédlo. Samozřejmě nesměl chybět bojový úkol pro odvážné jedince. Někdo nám totiž unesl kamarády plyšáky a na dětech bylo své plyšáky zase najít, a to v tajuplných prostorách školy za pomocí baterek.

Všechny děti však byly odvážné a šikovné a hrdě se pro své plyšáky vydaly po vyznačené cestě do neznáma. Zábavný a příjemný večer jsme zakončili radostí z nalezených plyšáků a společným rozloučením se v kamarádském kruhu. Akce se dle našeho názoru velmi zdařila, děti odcházely s úsměvem na tváři J. 

 

druzinaAA