Centrálka
Jsme škola s rozšířenou výukou jazyků.
125. výročí školy
V září 2019 jsme oslavili 125. výročí školy.
Odborné učebny
Nabízíme výuku v kvalitně vybavených učebnách.
Rodičovská kavárna
Pořádáme pro rodiče a veřejnost rodičovské kavárny
Školní parlament
Školní parlament pořádá akce pro žáky naší školy. V roce 2018 jsme oslavili 100 let vzniku republiky.
Absolventské práce
Žáci mají možnost v 9. ročníku vytvořit a obhájit svoji absolventskou práci.
Lyžařské výcviky a školy v přírodě
Pravidelně vyrážíme na lyžařské výcviky a školy v přírodě.
Projekt - Čteme společně
Žáci II. stupně mají ve třídách knihovny.
Školní projekty
Jsme zapojeni do mnoha školních projektů.
Výlety do zahraničí
V rámci výuky jazyků pořádáme výlety do zahraničí.
Nenuda
Nabízíme žákům velký výběr zájmových kroužků. Pravidelně také kroužek 3d tisku.
Školička
Budoucí prvňáčky připravíme na vstup do školy.
Soutěže
Pravidelně získáváme dobré umístění ve vědomostních a sportovních soutěžích.
Školní klub
Ve škole funguje školní klub, kde mají žáci možnost trávit volný čas.
Zahájení nového školního roku.
Vítáme prvňáčky a ostatní žáky naší školy.
Jarní jarmark radosti.
Pro dobročinné účely jsme uspořádali v dubnu jarmark.

První malování

Zveřejněno: úterý 21. únor 2017 11:04 Napsal Mgr. Petra Šišková

V sobotu 18. února se sešli první nadšenci na malování laviček v rámci projektu Posaďte se, prosím. Z předložených návrhů si vybrali ty, které se jim nejvíc líbily, a pustili se do práce. Vzniklo tak prvních pět překrásných laviček, které si můžete prohlédnout v galerii. Lavičky se budou 4. března dokončovat a my se těšíme na další nadšence, kteří se k nám přidají.

Prosím všechny rodiče s dětmi, kteří mají zájem o malování 4. března, aby se nahlásili na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Potřebujeme z organizačních důvodů vědět, kolik vás přijde, abychom mohli vše dopředu připravit. Rozhodli jsme se také, že bude možné malovat buď celou sobotu, tj. od 9 do 15 hodin, nebo pouze od 9 do 12 hodin, či od 12 do 15 hodin. Prosím vás tedy o sdělení alespoň přibližného času, v němž byste chtěli malovat.

Návrhů na lavičky je dost, nemusíte dopředu nic plánovat (pokud nechcete) a stačí si vybrat ve škole z nabídky. S sebou potřebujete pouze skleničky na rozmíchávání barev, vhodné oblečení a chuť do práce.

V sobotu 4. března se na vás budeme těšit. 

 

Fotogalerie - zde